موسسه اله نقش جهانهوالجمیل

مؤسسه الهه نقش جهان در بهمن ماه ۱۳۸۳ تولد یافت. این مؤسسه فعالیت خود را در زمینه سایت و پنل های sms (سامانه های پیام کوتاه) از سال ۱۳۹۳ آغاز نمود و از همان ابتدا همچون سایر پروژه های اجرایی توسط مدیریت خود، به این طرح نیز، بسیار عمیق و متفکرانه و سازنده نگاه شد، تا علی رغم وجود تنوع بسیار در سراسر کشور به عنوان یکی از ارائه کنندگان برتر این عرصه معرفی شود.

به این می بالیم که به دور از شعار، این مؤسسه همواره در پی خبررسانی حرفه ای و امانت دارانه و ارائه خدمات صحیح و برجسته در تمامی عرصه ها و پروژه های خود بوده است.

این مؤسسه با راهکارهای نوین بازاریابی حرفه ای و استخدام نامحدود و آموزش حرفه ای خود و انعقاد قراردادهای مثمرثمر و مستمر با سازمانها، شرکتها و مؤسسات دولتی و خصوصی می کوشد تا کسب و کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، ارتقا دهد.

تجربه ۷ ساله و به روز بودن اطلاعات مدیریتی و فناوری نوین بازاریابی، مسیر پیشرفتمان را هموار نموده است. در سال های اخیر، مؤسسه الهه نقش جهان توجه عمیقی به فروش برتر و کیفیت مورد پسند عموم مردم داشته است که توانسته جایگاه خود را بین عموم صنوف پیدا کند.

فعالیتهای اصلی مؤسسه

  • ارائه جدیدترین و کارآمدترین سامانه پیام کوتاه در سراسر کشور از لحاظ کیفیت و خدمات پس از فروش.
  • طراحی سایت تحت پازن که سیستمی پیشرفته در زمینه طراحی سایت و ارائه سایت در کمترین زمان ممکن است.
  • انجام کلیه امور تبلیغاتی
  • ارائه مشاوره تبلیغات
  • فعالیتهای فرهنگی در حیطه مدارس

این مؤسسه برای نخستین بار در سراسر کشور استفاده از دو سامانه پیام کوتاه را در دستور کار سایت پربازدید خود قرار داده است تا با یک بار عضویت در سایت این مؤسسه دوستان ما صاحب دو ورودی کاملاً مستقل پیام کوتاه باشند تا اگر به هردلیل موجود، یکی از ورودیها دچار اختلال شد، از ورودی دوم امور ضروری دوستان اجرا شود.

سرمایه های انسانی

این اعمال محقق نخواهد شد مگر در محیطی آرام، دلنشین، و دوستانه و مورد پسند حتی خوانواده ها و انجام کارهای فرهنگی و گروهی همچون سفرهای کاری و جمعی تفریحی.

مسؤلیت های اجتماعی

گام موثر در اشتغال جوانان و ایجاد انگیزه کاری در تمامی این عزیزان حداقل کاری است که این مؤسسه و مؤسسات زیرمجموعه آن انجام می دهند.

ارزشها

ارزشهای انسانی، فردی و اجتماعی، انسانیت، ارزش گذاری انسانی، ارزش آفرینی، برترین بودن، انجام تعهدات، شفافیت، مسئولیت پذیری، کار گروهی و اخلاقیات

خدمات و محصولات ما در یک نگاه

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش:

ارائه خدمات:

فهرست
Call Now Button