فروش و واگذاری atm

دستگاه های خودپرداز (ATM)

سرمایه گذاری بر روی دستگاههای خودپرداز تقریبا در تمام جهان در حال تبدیل شدن به یکی از باثبات‌ترین الگوهای درآمدزایی مشارکتی تبدیل شده است. شما می توانید یک دستگاه خودپرداز را خریداری کنید و آن را در محل مورد نظر که می تواند یک محل پر رفت و آمد باشد نصب کنید و از تمامی تراکنش های که توسط مردم از آن دستگاه انجام می شود (برداشت وجه، انتقال وجه، گرفتن موجودی، پرداخت قبض و ..) درصدی را به عنوان سود داشته باشید.

نصب، گارانتی و تعمیر

نصب دستگاه ای تی ام نصب خودپرداز در سراسر کشور و گارانتی و تعمییرات تخصصی دستگاه های خودپرداز

اعطای سوئیچ معتبر

 اعطای سوئیچ معتبر از بانک های شهر و اقتصاد نوین به متقاضیان دستگاه های خودپرداز

فروش دستگاه خودپرداز

فروش دستگاه خودپرداز

فروش , نصب و راه اندازی دستگاه های خودپرداز در تمام نقاط کشو

سود و درآمد دستگاه خودپرداز چقدر است؟!

امروزه این امکان وجود دارد که بتوانید از دستگا‌ههای خودپرداز در خارج از بانک‌ها و مراکز مالی شناخته شده، مثل فروشگاههای بزرگ، پاساژها، قرض‌الحسنه‌ها، سوپرمارکت‌ها و خلاصه هرجایی که مردم نیاز به دریافت پول و انجام تراکنش داشته باشند استفاده شود و این خود می‌تواند منبع درآمد مطمئن و کم دردسر برای کسانی باشد که برای سرمایه اندوخته خود با فکر اقتصادی، دنبال فرصت‌های جدید پولسازی هستند. و یک درآمد حداقل ماهیانه ۲ میلیون تومانی را صرفا از نصب و راه اندازی این دستگاه ها داشته باشند.

فروش ATM

بهترین مکان ها برای نصب دستگاه های خودپرداز !!!

در صورتی که محلی دارید که تردد زیادی در آن محل در طول شبانه روز انجام می شود آن محل می تواند یک موقعیت مناسب برای راه اندازی و درحقیقت سرمایه گذاری برای نصب یک یا چند دستگاه خودپرداز (عابر بانک) باشد

مشاوره سرمایه گذاری و خرید دستگاه های خودپرداز

منتظر شنیدن صدای شما هستیم


۰۳۱۳۷۷۶۵۹۵۱

تماس با موسسه الهه نقش جهان

منتظر ایمیل شما هستیم


Enj1383@yahoo.com

فهرست
Call Now Button