کارتخوان ثابت

ارائه دستگاه کارتخوان ثابت با مالکیت قطعی

طرح ارایه دستگاه ثابت با مالکیت شخصی، طرحی است که طی ۲ سال گذشته تمامی جوانب کار این طرح سنجیده شده و به یک طرح بی عیب درمورد پسند پذیرندگان تبدیل شده است.

و اکنون که این مؤسسه طرف قرارداد مستقیم با شرکت محترم فن آوا کارت شده است.قابلیت اجرای این پروژه عالی به اوج خود رسیده . توسط گروه ENJ در حال اجرا است.

این مؤسسه در طرحی منحصر به فرد برای اولین بار در کشور اقدام به فروش دستگاه ثابت با مالکیت قطعی و بسیار ارزان قیمت نموده است.

این مؤسسه مفتخر است که در طی سالیان متمادی توانسته طرح های ویژه ای در زمینه های متفاوت ارایه نماید که ضمن اشتغالزایی،سود قابل توجهی نصیب همکاران خود نماید تا با راهکارهای مناسب و با خدمات برجسته زمینه رضایتمندی بیشتر را برای نمایندگان خود فراهم آورد.

  1. دستگاه به نام شماست و مالک واقعی آن هستید.
  2. اتصال به هر حساب بانکی معرفی شده از طرف شما
  3. غیر قابل جمع اوری
  4. قابلیت انتقال به غیر

قیمت کارتخوان ثابت

قیمت کارتخوان ثابت بسته مدل آن که از نوع پکس، اینجنیکو، وریفن باشد متفاوت است. اگر دستگاه خود از بین کارتخوان‌های ثابت مجموعه الهه نقش جهان انتخاب کرده اید کافی است با مجموعه تماس بگیرید تا مشاورین شما را راهنمایی کنند. کارتخوان پکس S58 یکی از کارتخوان‌های به صرفه است که می‌توان از آن به عنوان سیار و ثابت استفاده کرد. علاوه بر قیمت برای پشتیبانی و تعمیرات نیز می‌توانید با این مجموعه تماس بگیرید.

سوال و یا درخواست مشاوره قبل از خرید دارید؟

اگر سوالی در مورد دستگاه های کارتخوان ثابت دارید با شماره های زیر تماس بگیرید

فروش


۰۹۱۳۸۶۵۱۰۰۷ – ۰۹۱۳۸۶۵۱۰۰۷

تماس با موسسه الهه نقش جهان

مرکز تماس مشتریان


۰۹۹۰۹۷۸۶۰۰۷ – ۰۹۹۰۹۷۸۶۰۰۸

اعطای نمایندگی فروش دستگاه های کارت خوان سیار

دستگاه های کارتخوان ثابت، بی سیم | اعطای نمایندگی دستگاه کارتخوان

فهرست
Call Now Button