کارتخوان ثابت

ارائه دستگاه کارتخوان ثابت با مالکیت قطعی

طرح ارایه دستگاه ثابت با مالکیت شخصی، طرحی است که طی 2 سال گذشته تمامی جوانب کار این طرح سنجیده شده و به یک طرح بی عیب درمورد پسند پذیرندگان تبدیل شده است.

و اکنون که این مؤسسه طرف قرارداد مستقیم با شرکت محترم فن آوا کارت شده است.قابلیت اجرای این پروژه عالی به اوج خود رسیده . توسط گروه ENJ در حال اجرا است.

این مؤسسه در طرحی منحصر به فرد برای اولین بار در کشور اقدام به فروش دستگاه ثابت با مالکیت قطعی و بسیار ارزان قیمت نموده است.

این مؤسسه مفتخر است که در طی سالیان متمادی توانسته طرح های ویژه ای در زمینه های متفاوت ارایه نماید که ضمن اشتغالزایی،سود قابل توجهی نصیب همکاران خود نماید تا با راهکارهای مناسب و با خدمات برجسته زمینه رضایتمندی بیشتر را برای نمایندگان خود فراهم آورد.

  1. دستگاه به نام شماست و مالک واقعی آن هستید.
  2. اتصال به هر حساب بانکی معرفی شده از طرف شما
  3. غیر قابل جمع اوری
  4. قابلیت انتقال به غیر

دستگاه کارتخوان ثابت
مدل : 5100 ing@nico

دستگاه کارتخوان سیار مدل ing@nico کد 5100 که تولید شرکت فرانسوی اینجنیکو Ingenico می باشد و مورد تایید نیلسون ریپورت Nilson Reportبزرگترین تولید کننده پایانه های فروش رومیزی در دنیا و رقیب شرکت آمریکایی Verifone است. این محصول کارتخوان ثابت توسط مؤسسه الهه نقش جهان ارائه می شود و این قابلیت را دارد که به درخواست شما آن را به هر شماره حساب بانکی که که می خواهید متصل شود.

سوال و یا درخواست مشاوره قبل از خرید دارید؟

اگر سوالی در مورد دستگاه های کارتخوان ثابت دارید با شماره های زیر تماس بگیرید

فروش


09138651007 – 09138651007

تماس با موسسه الهه نقش جهان

مرکز تماس مشتریان


09909786007 – 09909786008

اعطای نمایندگی فروش دستگاه های کارت خوان سیار

دستگاه های کارتخوان ثابت، بی سیم | اعطای نمایندگی دستگاه کارتخوان

فهرست
Call Now Button