دستگاه کارتخوان موجود است

دستگاه کارتخوان بیسیم

احتمالاً شما هم در کنار بساط یا ماشین دست‌ فروشان کنار خیابان عبارت «کارت‌ خوان موجود است” را دیده اید.کارتخوان ها قابلیت‌های زیادی دارند و مزایای زیادی را برای دارندگان کارت و پذیرندگان فراهم می‌کنند. این دستگاه‌ها بر اساس بستر‌های ارتباطی و قابلیت‌ هایشان، انواع مختلفی دارند که یکی از این مدل‌ ها که با تازگی به‌شدت در مرکز توجه پذیرندگان قرار گرفته است، کارتخوان بی‌سیم است.

دستگاه کارتخوان بیسیم یا همان کارتخوان سیار که به دستگاه کارتخوان GPRS هم شناخته‌شده است، به خاطر ویژگی منحصر به‌ فرد «قابل‌حمل بودن» به شدت مورد توجه گستره زیادی از کسب‌ و کارها قرار گرفته است، مخصوصاً کسب‌ و کارهای کوچک که جای ثابتی ندارند و یا به خاطر نوع کسب‌ و کارشان مدام باید در حرکت و جابجایی باشند.

درصورتی که شما هم به واسطه شغل خود یک محل ثابت ندارید و نیاز است که در مکان های مختلف برای سهولت در امر کسب و کار خود و تسویه سریع و لحظه ای با مشتریان خود یک دستگاه کارتخوان سیار داشته باشید که بدون محدودیت به یک مکان فیزیکی خاص از آن استفاده کنید میتوانید بدون نیاز به سپرده گذاری و مسدود کردن بخشی از پول خود در حساب و بدون شرایط سخت و دست و پاگیر به سادگی یک دستگاه کارتخوان بیسیم داشته باشید با مالیکت همیشگی برای خودتان که قابلیت اتصال به هر بانکی را داشته باشد.

اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های کارتخوان و سفارش دستگاه کارتخوان سیار

نوشتهٔ پیشین
برای موفقیت در کسب تغییر را به جان بخرید، هرچند سخت ترین کار ممکن به نظر برسد
نوشتهٔ بعدی
حضور مؤسسه نقش جهان در نمایشگاه بین المللی اصفهان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خدمات، محصولات
  • کارتخوان سیار
  • کارتخوان ثابت
  • تعمیرات کارتخوان
  • آموزش تعمیر کارتخوان
  • نمایندگی کارتخوان
آخرین مقالات
فهرست
Call Now Button