Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 موسسه الهه نقش جهان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

03137765951

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست

کارت تخفیف دندانپزشکی در اصفهان

کارت تخفیف دندانپزشکی در اصفهان

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و… می شود مدیریت دخل و خرج مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی میباشد . در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمی توان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم کرد.

در این راستا مؤسسه الهه نقش جهان اقدام به ارائه کارت های تخفیفی الکترونیکی کرده است که در فاز اول در استان اصفهان قابل استفاده می باشند.

و شما می توانید با تهیه هر یک از این کارت های تخفیفی به هر یک از کلینیک ها یا مطب های دندانپزشکی طرف قرارداد مجموعه، مراجعه کنید و با دریافت خدمات درمانی تا سقف ۳ میلیون تومان از هزینه های مربوطه را با این کارت های تخفیفی پرداخت نمائید.

  • تعرفه های کلینیک ها و دندانپزشکی ها کاملا مشخص بوده و اصلا این نگرانی وجود نخواهد داشت که به خاطر این کارت تعرفه های بیشتری به شما اعلام می شود.
  • لیست تعرفه های خدمات دنداپزشکی کلیه مراکز طرف قرارداد مشخص بوده و زمانی که شما کارت های تخفیفی را از مجموعه تهیه می کنید لیست و سقف تخفیفی کلیه خدمات نیز به شما ارائه می شود.
  • کارت ها بدون تاریخ انقضا هستند و شما می توانید از سقف تخفیف موجود در هر کارت تا هر زمانی استفاده کنید.
  • از هر کارت می توانید برای چندین نفر مختلف استفاده کنید، بدین معنا که اگر شما و همسر و فرزندتان نیاز به خدمات درمانی دنداپزشکی داشته باشید می توانید همزمان برای هر کدام از یک کارت تخفیفی جهت استفاده از تخفیفات مربوطه استفاده کنید.
  • تنها محدودیت استفاده همان سقف ریالی موجود در هر کارت می باشد که سه میلیون تومان می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارت کارت های تخفیفی با ما تماس بگیرید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید