Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 موسسه الهه نقش جهان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

03137765951

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست

کارتخوان سیار بانک قوامین

کارتخوان سیار بانک قوامین

بانک قوامینبانک قوامین در ابتدای دهه ۷۰ حضور در نظام پولی و بانکی کشور را با نام صندوق قرض الحسنه ناجا ودر راستای ارتقای توان معیشتی ومالی کارکنان نیروی انتظامی تجربه کرد و پس از آن درسال ۷۹ با تغییر نام به موسسه پس انداز وقرض الحسنه قوامین برگی نو در دفتر خدمات بانکی باز نمود و رسالت خود را از خدمت رسانی به کارکنان ناجا به عموم مردم تسری داد.

نهال نوپای قوامین با تکیه بر تجربیات به دست آورده ، همت و پشتکار نیروی انسانی متخصص در کمتر از ۵سال توانست در سال ۸۳ شرایط ورود به شبکه بانکی کشور را با عنوان موسسه مالی واعتباری به دست آورد و پس ازآن در سال ۹۱براساس مجوز بانک مرکزی به طور رسمی به بانک قوامین تغییر نام داد.

بانک قوامین با شعار امین مردم ایران زمین ، بیست وسومین بانک خصوصی کشور با بهره مندی از ۳۲واحد سرپرستی وبیش از ۷۵۰ شعبه در سراسر کشور افق روشنی را برای خود تصویر کرده است . این بانک با اتکا بر اصول بانکداری اسلامی ومنطبق بر قوانین ومقررات بانکی کشور با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، اعتماد مشتریان و با استفاده از آخرین فناوری ونوآوری های صنعت بانکداری به دنبال ایجاد سازمانی ارزش آفرین، یاد گیرنده وکارآمد است ؛ قوامین با توسعه بازار، تجهیز و تخصیص منابع، مدیریت ریسک های صنعت بانکداری وشناسایی نیازهای مشتریان تلاش دارد ضمن ایجاد رشد وتعالی، خدمات بانکی خود را در بازارهای داخل وخارج کشور با کیفیت مطلوب ارائه کند.

 

کارتخوان سیار بانک قوامین

کارتخوان های ارائه شده این قابلیت را دارند که به کلیه حساب های بانکی عضو شبکه شتاب از جمله بانک قوامین وصل شوند. حتی اگر زمانی شما تصمیم بگیرید شماره حساب فعال روی کارتخوان سیار خریداری شده را تغییر دهید این کار امکان پذیر است.

 

مدارک لازم برای سفارش کارتخوان سیار

جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز و دریافت فرم های مورد نیاز به صفحه دستگاه های کارتخوان مراجعه کنید

 

برچسب ها:

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Button