Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 موسسه الهه نقش جهان.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

03137765951

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست

دستگاه کارتخوان موجود است

دستگاه کارتخوان بیسیم

احتمالاً شما هم در کنار بساط یا ماشین دست‌ فروشان کنار خیابان عبارت «کارت‌ خوان موجود است” را دیده اید.کارتخوان ها قابلیت‌های زیادی دارند و مزایای زیادی را برای دارندگان کارت و پذیرندگان فراهم می‌کنند. این دستگاه‌ها بر اساس بستر‌های ارتباطی و قابلیت‌ هایشان، انواع مختلفی دارند که یکی از این مدل‌ ها که با تازگی به‌شدت در مرکز توجه پذیرندگان قرار گرفته است، کارتخوان بی‌سیم است.

دستگاه کارتخوان بیسیم یا همان کارتخوان سیار که به دستگاه کارتخوان GPRS هم شناخته‌شده است، به خاطر ویژگی منحصر به‌ فرد «قابل‌حمل بودن» به شدت مورد توجه گستره زیادی از کسب‌ و کارها قرار گرفته است، مخصوصاً کسب‌ و کارهای کوچک که جای ثابتی ندارند و یا به خاطر نوع کسب‌ و کارشان مدام باید در حرکت و جابجایی باشند.

درصورتی که شما هم به واسطه شغل خود یک محل ثابت ندارید و نیاز است که در مکان های مختلف برای سهولت در امر کسب و کار خود و تسویه سریع و لحظه ای با مشتریان خود یک دستگاه کارتخوان سیار داشته باشید که بدون محدودیت به یک مکان فیزیکی خاص از آن استفاده کنید میتوانید بدون نیاز به سپرده گذاری و مسدود کردن بخشی از پول خود در حساب و بدون شرایط سخت و دست و پاگیر به سادگی یک دستگاه کارتخوان بیسیم داشته باشید با مالیکت همیشگی برای خودتان که قابلیت اتصال به هر بانکی را داشته باشد.

اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های کارتخوان و سفارش دستگاه کارتخوان سیار

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید